System rabatowy

Dla stałych klientów sklepu przewidziany został specjalny system rabatowania, dzięki któremu  każde kolejne zamówienie zrealizowane w naszym sklepie powoduje zwiększenie rabatu na kolejne zakupy. Polega on na tym, że podczas dokonywania zakupów w sklepie, obliczana jest sumaryczna kwota opłaconych już wcześniej zakupów (nie licząc kosztów wysyłki). Do sumy tej nie wlicza się kosztu bieżącego zakupu. Suma ta jest przyrównywana do ustalonych progów rabatowania i na tej podstawie naliczany jest odpowiedni upust. Rabat nie jest przyznawany za złożenie jednorazowego dużego zamówienia lecz jest przyznawany na podstawie sumy wartości wszystkich wcześniej  zrealizowanych zakupów. I tak gdy łączna kwota brutto zakupionych wcześniej towarów przekroczy:


· 300zł - otrzymujesz upust w wysokości 1%

· 500zł - otrzymujesz upust w wysokości 2%

· 700zł - otrzymujesz upust w wysokości 3%

· 900zł - otrzymujesz upust w wysokości 4%

· 1 200zł - otrzymujesz upust w wysokości 5%

Uwaga!

Do sumy kwot (sumy do ustalenia wysokości rabatu) opłaconych zakupów, nie wliczane są kwoty zakupów z zamówień, do których klient dokonał całkowitego bądź częściowego zwrotu.

System rabatowy nie jest ograniczony czasowo i osiągnięte rabaty zostają już na zawsze.

Warunkiem skorzystania z systemu rabatowego jest rejestracja w sklepie, tylko użytkownik zarejestrowany może gromadzić dane o wartości zakupów co jest podstawą naliczenia rabatu.


Zapraszamy więc do rejestrowania się w naszym sklepie i do jeszcze tańszych zakupów!

image

Proszę czekać ...

Informacja

Zalogowano poprawnie